Greitaeigiai vandens šildytuvai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Energetinė klasė:
Galimi šilumos šaltiniai
Montavimo pozicija
Montavimo tipas:
Vandens talpa (l):

Vien iš pavadinimo nesunku nuspėti, jog tokie įrenginiai vandenį gali pašildyti labai greitai. Tą užtikrina galingas kaitinimo elementas, todėl jam reikės pakankamai daug energijos. Tačiau yra labai įvairių šių gaminių modifikacijų bei variantų, kurie gali vienu metu veikti naudodami skirtingas technologijas.

 

Tokie dažniausiai būna kombinuoti variantai, kurie veikia drauge su pagrindiniu šildymo įrenginiu. Tuomet šildantis būstą dalis šilumos yra perduodama ir buitiniam vandeniui. O elektrinis šilumokaitis tik užtikrina, kad vanduo pasiektų reikiamą temperatūrą. Tokiu būda yra sunaudojama gerokai mažiau elektros energijos. Kas leidžia nemažai sutaupyti. Tačiau toks variantas yra įmanomas tik šaltuoju metų laiku, kadangi vasarą namų šildytis nereikia. Todėl ir šiluma nėra generuojama. Tačiau tuomet gali praversti saulės kolektoriai, kurių pagalba vanduo taip pat gali būti šildomas. Ir visai nesunku tokį įrenginį prijungti prie jų, kad kartu jie atlikti bendrą funkciją.

 

Rinktis naujoves ar laiko patikrintus variantus?

 

Tokia dilema būna praktiškai visuomet renkantis kažkokį naują įrenginį. Kadangi rinkoje yra labai daug modernių variantų. Tačiau tuo pačiu metu yra ir paprastą veikimo principą turinčių gaminių. Ir vienareikšmiškai teigti, kad visuomet vertėtų rinktis kažkurį vieną iš šių variantų negalima. Kadangi kartais inovacijos gali turėti tikrai nemažai privalumų. Tačiau kartais jie realios naudos gali ir neduoti. Todėl kiekvienu atveju gaminius reikėtų vertinti individualiai. Pavyzdžiui, greitaeigiai vandens šildytuvai turi gana nemažai privalumų lyginant su tradicinėmis alternatyvomis. Tačiau jie turi ir tam tikrų specifinių naudojimo niuansų. Todėl ir renkantis tarp šių variantų reikėtų atkreipti dėmesį į visus aspektus ir juos įvertinti. Bei tik tuomet priimti galutinį sprendimą.

 

Kokius pranašumus turi greitaeigiai vandens šildytuvai?

 

Ir nors tokie įrenginiai rinkoje nėra naujovė, tačiau didesnio populiarumo jie susilaukė tik paskutiniu metu. Kadangi anksčiau toks variantas buvo laikomas kaip pernelyg daug elektros energijos naudojantis pasirinkimas. Kuris automatiškai lemtų didesnes išlaidas. Todėl ir kiti jo turimi pliusai daugumai negalėjo atsverti šio niuanso. Tačiau technologijos nuolat tobulėja ir dabar yra tikrai modernių variantų. Kurie ir savo eksploatacijos kaina ne taip jau gąsdina. Tuomet įvertinami ir jų turimi pliusai. Vienas iš jų yra tai, kad vanduo neužsistovi sistemoje. Ir ne tik nereikia nuolatos palaikyti jo temperatūros, tačiau tai nemažas privalumas ir žvelgiant iš higieninės pusės. Be to, tokie įrenginiai gali susitvarkyti su pakankamai nemažu karšto vandens poreikiu namuose. Kas neretai tampa problema naudojant įprastus gana lėtai vandenį šildančius gaminius. Kuomet keli žmonės nori vienas po kito išsimaudyti. Ir tuomet paskutiniajam karštas vanduo jau nebūna toks karštas, kokio norėtųsi.