Radiatoriai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Medžiaga:
Pajungimo tipas:
Radiatoriaus tipas:

Tai yra pati matomiausia šildymo sistemos dalis, kuris sutinkama praktiškai kiekvienuose namuose. Be to, jie yra labai universalūs gaminiai, kurie naudojami nepriklausomai nuo to, kokiu būdu yra generuojama šiluma. Ir net šiomis dienomis alternatyvų tokiam sprendimui nėra labai daug.

Žinoma, gali būti naudojamas grindinis šildymas, tačiau neretai ir jis yra tik kaip papildomas šilumos šaltinis. Kadangi būtent vanduo dėl savo unikalių savybių gali be pertraukos cirkuliuoti visoje sistemoje ir nuolatos skleisti šilumą. Be to, tokiu būdu galima nesunkiai užtikrinti, jog ji pasieks kiekvieną kambarį bei skirtingas patalpas namuose. Ir tam nereikės naudoti atskirų įrenginių, kurie kiekvienoje erdvėje generuotų šilumą atskirai. Kas taip pat yra ne tik praktiškas, tačiau ir ekonomiškas variantas. Kuris leidžia optimizuoti šildymo resursus bei taip sutaupyti.

 

Šildymo sistemos butams

 

Daugumoje tokių būstų alternatyvios šildymo sistemos pasirinkti nelabai bus galima. Kadangi jei jau būna prijungti prie centralizuoto šildymo. Aišku, tokia tendencija labiau būdingas senesnės statybos namams. Kadangi naujuose neretai galima bei tenka patiems nuspręsti ir pasirūpinti atitinkamu šildymo variantu. Tačiau bet kuriuo atveju radiatoriai bus neatsiejama jos dalis. Nebent nuspręsite šildytis vien tik grindiniu variantu. Bet toks variantas nėra pats populiariausias ir neretai šios sistemos derinamos tarpusavyje bei naudojamos kartu. Taip pat galimi ir įvairūs priedai, kurie gali modernizuoti visą šildymą jį kontroliuojant automatiškai. Tuomet jums beliks pasirinkti norimus temperatūros parametrus. Ir tada jau pati sistema, atsižvelgiant į juos, organizuos savo darbą automatiškai. Tokiu būdu ne tik galima kažkiek pasilengvinti savo buitį, tačiau net ir sutaupyti. Kadangi taip optimizuojamas šildymas ir jis naudojamas labai tikslingai. Todėl nesukuriamas šilumos perteklius, kuri kitu atveju būtų tik papildomos išlaidos.

 

Radiatoriai ir kaip juos išsirinkti

 

Ir nors visi jie gali pasirodyti gana panašūs, tačiau rinktis reikėtų atsakingai ir labai tiksliai. Kadangi vien pagal savo dydį jie yra skirstomi ir parenkamai pagal konkrečią patalpą. Todėl pirmiausia reikėtų žinoti tikslią kvadratūrą kambario, kuriam apšildyti bus naudojamas toks įrenginys. Tuomet atitinkamai bus parenkamas ir jo dydis. Aišku, reikėtų atsižvelgti ir į numatomą jų kiekį. Kadangi galima rinktis mažiau, bet didesnius gaminius. Tačiau lygiai taip pat galima rinktis ir daugiau, bet mažesnių. Tačiau šis aspektas jau yra iš anksto nusprendžiamas įrenginėjant šildymo sistemą. Žinoma, pasirinkimą gana nesunkiai pagal šiuos kriterijus galima atlikti ir savarankiškai. Bet visuomet galima pasinaudoti ir prekybos vietoje dirbančių konsultantų pagalba. Kurie gali ne tik padėti išsirinkti, tačiau ir pasidalinti naudingomis įžvalgomis bei patarimais. Kuriuos yra sukaupę per gana netrumpą savo darbo patirtį šioje srityje.


Skaitykite 22C tinklaraštyje