Oro drėkintuvai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Oro srautas (m³/val):

Drekintuvai  padeda išlaikyti optimalų drėgmės lygį patalpose.  kuris yra svarbus patalpų oro kokybei ir gyventojų sveikatai.

 

Oras yra gyvybės pragrindas. Per dieną žmogus įkvepia ir iškvepia 20.000 kartų, o tai atitinka apie 12.000 litrų oro. Įkvepiamo oro kokybė tiesiogiai veikia žmonių savijautą ir produktyvumą.

 

Optimalus oro drėgmės lygis atlieka labai svarbų vaidmenį. Drėgmės lygį galima išmatuoti pasinaudojant drėgnomačiu. Namuose bei darbo patalpose rekomenduojamas komfortabilus žmogui drėgmės lygis svyruoja tap 40 ir 60%, tačiau šaltuoju metų laiku šildymas labai išsausina orą. Įpatingai svarbu komfortabilų drėgmės lygį palaikyti miegamojo kambaryje, nes tai stipriai pagerina miego ir poilsio kokybę. Oro drėkintuvai gali pagerinti namų oro kokybę palaikydami optimalų drėgmės lygį.

 

Kodėl man reikia oro drėkintuvo?

Medikai rekomenduoja patalpose palaikyti apie 40-60% drėgmės lygį. Dėl sauso oro džiūna ir skauda akys, sausėja ir pleiskanoja oda, džiūna burna ir nosies gleivinė, prastėja miegas. Be to esant sausam orui kur kas lengviau susirgti peršalimu ar gripu.

Namuose esanti vidaus apdaila ar baldai pagaminti iš medienos ar audinių (užuolaidos, kilimas ir t.t.) sugeria iš oro labai daug drėgmės. Jeigu oras per daug išsausėja, gali atsirasti plyšiai medienoje (grindyse, balduose ir t.t.) ir atsirasti elektrostatiniai krūviai. Mediniai muzikos instrumentai išsausėjus medžiui taip pat išsiderina.

Šaltas oras savyje gali turėti kur kas mažiau drėgmės negu šiltas oras. Dėl šios priežasties drėgmės lygis vidaus patalpose žiemos metu dažnai nukrenta žemiau 30%. Kuo didesnis skirtumas tarp lauko ir vidaus temperatūros tuo oras patalpose būna sausesnis. Drėgmės lygį lengviausia išmatuoti pasinaudojant drėgnomačiu. Padėkite drėgnomatį kambario viduryje kuo toliau nuo langų ir durų ir tiesiog stebėkite drėgmės parodymus ekrane. Jeigu drėmgės lygis bus žemesnis negu 40%, jums reikalingas oro drėkintuvas. Jeigu drėgmės lygis viršys 60%, rekomenduojame įsigyti drėgmės surinkėją siekiant išvengi pelėsio atsiradimo.

 

Ar ventiliavimas padidina drėgmės lygį?

Lango atidarymas šaltuoju metų laiku niekaip nepadės pakelti drėgmės lygio patalpose. Žinoma reguliarus, trumpai trunkantis skersvėjis yra labai svarbus norint palaikyti sveiką kvėpuoti orą namuose (rekomenduojamas vėdinimas žiemos metu 3-5 kartai per dieną ne daugiau negu 5 minutes). Tačiau per dažnas ir per ilgai trunkantis vėdinimas dar labiau sausina orą. Taip yra dėl to, kad lauko ore yra labai mažai drėgmės, o šildant šį orą jis dar labiau išsausėja.

 

Kodėl esant sausam orui greičiau susergama peršalimo ar gripo ligomis?

Gripo virusai, bakterijos ir mikrobai sausame ore išgyvena ilgiau ir sklando akių lygyje ilgesnį laiko tarpą. Tokiu būdu sausas oras skatina gripo virusų ir bakterijų perdavimą. Patalpoje esant optimaliam drėgmės lygiui (tarp 40 ir 60%) kondensato/vandens lašeliai prilimpa prie virusų ir bakterijų ore ir traukia jas žemyn. Sveikas ir optimalus drėgmės lygis ne tik pakankamai drėkina burnos ir nosies gleivinę taip stiprindamas jos gynybinius sugebėjimus prieš virusus, tačiau ir mažina jautrumą infekcijoms.

Norėdami būti tikri, kad Jūsų patalpose yra optimaus drėgmės lygis, pasirinkite mūsų internetinės parduotuvės drekintuvus. Mes siūlome geriausius produktus už geriausias kainas ir užtikriname aukštą kokybę ir patikimumą. Užsisakykite dabar ir pasiruoškite mėgautis sausa ir švara namuose!