Plieniniai radiatoriai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Medžiaga:
Pajungimo tipas:
Radiatoriaus tipas:

Šiomis dienomis jie yra patys populiariausi bei dažniausiai naudojami. Kadangi ir plienas kaip medžiaga puikiai tinka šiam tikslui ne tik dėl savo išskirtinių savybių. Tačiau dar ir dėl to, jog yra pakankamai nebrangi bei lengvai apdirbama žaliava. Kuri gerai praleidžia šilumą

O tas yra pakankamai svarbi savybė šildymo įrenginiams. Kadangi jie pirmiausiai turi pasižymėti geru šilumos laidumu. O tuomet jau tampa svarbus ir kitas aspektas. Tai būtų jų tarnavimo laikas. Kuris dar labai priklauso ne tik nuo pačių medžiagų, tačiau ir nuo įrenginio pagaminimo kokybės. Kadangi ir apdirbimas bei specialus padengimas, kuris turi apsaugoti plieną nuo aplinkos poveikio labai daug prisideda prie jo patvarumo. Taigi, renkantis į tai taip pat vertėtų atkreipti dėmesį. Nors iš pirmo žvilgsnio dauguma variantų savo išvaizda gali pasirodyti labai panašūs arba netgi identiški.

 

Kokia turėtų būti šildymo sistema pastoviai negyvenamose patalpose

 

Toks klausimas kilti gali gana dažnai, kadangi dabar vis daugiau žmonių įsigyja sodybas ar sodus, kur leidžia laiką vasaros metu. Tačiau norint būti gamtoje ir vėsesniu metų laiku, reikia pasirūpinti atitinkamu šildymo įrenginiu. Kartais gali užtekti ir gana paprastų variantų bei sprendimų, tačiau visuomet galima įsirengti ir sistemą, kuri užtikrintų pastovią temperatūra visuose namuose. Tikėtina, kad ji nebus pastoviai naudojama, nebent tokiame būste leisite laiką pakankamai dažnai. Tačiau tam tiks praktiškai bet kuris šildymo įrenginys, nors populiariausi yra kieto kuro katilai. Kadangi jie pasižymi neblogu kainos ir kokybės santykiu bei savo patikimumu. Tuomet bus reikalingi plieniniai radiatoriai ir visi jų sujungimo komponentai. Ir šioje vietoje labai svarbu atkreipti dėmesį, kad paprastas vanduo tokiai sistemai netiks. Kadangi jis gali greitai užšalti prie žemesnės temperatūros, Tad vertėtų naudoti specialų skystį.

 

Kas lėmė, jog plieniniai radiatoriai taip išpopuliarėjo?

 

Tikriausiai dauguma žinos, jog anksčiau šių įrenginių gamybai buvo naudojamos kitos žaliavos. Tačiau plienas pasižymi unikaliomis savybėmis. Todėl jis išstūmė daugumą alternatyvų ne tik šioje srityje, bet ir kitose. Pagrindinis jo privalumas yra pakankamai žema kaina lyginant su kitomis žaliavomis. Aišku, tai nėra pats pigiausias variantas rinkoje, tačiau kiti nėra tokie atsparūs aplinko poveikiui. Be to, plienas yra labai lengvai apdirbamas, galima kurti pačias įvairiausias jo formas. Tas irgi yra didelis privalumas, leidžiantis taikyti pačius įvairiausius bei sudėtingiausius techniniu sprendimus. Todėl dėl visų šių išskirtinumų bei jų teikiamų privalumų dauguma alternatyvų paprasčiausiai nebegalėjo konkuruoti. Tad ir namams šildytis naudojami būtent tokie įrenginiai. Nors kai kur dar yra išlikę ir senesni variantai, pagaminti iš kitų medžiagų. Bet dabar jų gamyba jau nevyksta.


Skaitykite 22C tinklaraštyje