Momentiniai vandens šildytuvai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Energetinė klasė:
Galimi šilumos šaltiniai
Montavimo tipas:
A klasė

A klasė – mažiausiai energijos naudojantis prietaisas, G - daugiausiai. Energinė prietaiso klasė rodo, kiek elektros ar kitos energijos naudoja veikiantis prietaisas.

-10%
Momentinis vandens šildytuvas DRAŽICE MX

Kaip ir pats jų pavadinimas gali pasufleruoti, tai įrenginiai, kurie gali sušildyti vandenį tuo momentu, kuomet jo prireikia. Žinoma, tam reikia pakankamai nemažo galingumo. Tačiau toks variantas turi ir savų pliusų, kurie jį gali padaryti visai patraukliu pasirinkimu.

Vienas iš pagrindinių tai būtų tikslingas veikimas. Kadangi šildomas vanduo tik tuomet, kada yra jo poreikis. Visą kitą laiką įrenginys neatlieka jokios funkcijos ir tuo pačiu nenaudoja elektros energijos. Todėl ir šio šaltinio sąnaudos bus išnaudojamos efektyviai. Priešingai, negu įrenginiuose, kur kaupiamas vanduo ir nuolat palaikoma jo temperatūra. Todėl jiems pastoviai reikalinga energija ir jie veikia praktiškai be didesnių pertraukų. Nepriklausomai nuo to, naudojate jūs karštą vandenį ar ne. Kitas su tuo susijęs aspektas, kuris gali būti dar vienas iš šių įrenginių pliusų tai veikimo principas. Kadangi nėra talpyklos, kur būtų kaupiamas vanduo, todėl jis neužsistovi. Tai reiškia, kad visuomet gausite šviežią karštą vandenį. Ir net jeigu tai neatrodo labai svarbus aspektas, tai iš higieninės pusės jis turi pakankamai nemažai reikšmės.

 

Praktiškiausi vandens šildymo įrenginiai sodybose

 

Visai nesvarbu ar tai sodyba, ar sodas, ar tiesiog namas, kuriame nėra pastoviai gyvenama. Kadangi visais atvejais karštas vanduo bus reikalingas labai periodiškai. Taigi, įprasti boileriai tam nebus tinkamiausias sprendimas ir ne vien dėl to, jog jiems reikalingas pastovus veikimas. Kadangi tą nesunkiai galima išspręsti paprasčiausiai išjungus įrenginį. Tačiau tuomet jame liks vandens, kuris bus nenaudojamas ir stovės netrumpą laiką. Aišku, gal dėl to problemų ir nekils, tačiau toks variantas tikrai nėra geriausias vertinant higienos aspektą. Todėl žymiai praktiškesni būtų momentiniai įrenginiai, kurie veikia tik tuomet, kai naudojamas karštas vanduo. Ir jo niekur nekaupia, todėl visada turėsite jį šviežią.

 

Ar daug energijos sunaudoja momentiniai vandens šildytuvai?

 

Šios sąnaudos bei su jomis susijusios išlaidos labai priklausys nuo to, kaip dažnai ir kokiais kiekiais naudosite karštą vandenį. Todėl vienareikšmiškai vertinti neįmanoma, kadangi kiekvienuose namuose šie skaičiai gali labai smarkiai skirtis. Žinoma, dėl savo galingumo veikimo metu jie sunaudoja pakankamai daug energijos. Todėl kai kuriais atvejais dar prieš įsirengiant tokį variantą reikia pasirūpinti specialu energijos tiekimu. Ką užtikrinti gali trifazis įvadas, kuris naudojamas ypatingai galingiems įrenginiams. Juos dažniausiai galime klasifikuoti kaip pramoninio naudojimo, tačiau tas ne visuomet bus teisinga. Kadangi ir šis atvejis būtų savotiška išimtis naudojama buityje. Tačiau reikėtų įvertinti ir kitą labai svarbų aspektą. Šie įrenginiai energiją naudoja tik veikimo metu ir labai tikslingai. Todėl bendrai vertinant sąnaudos per ilgesnį periodą neturėtų būti labai didelės bei gąsdinančios.


Skaitykite 22C tinklaraštyje