Elektriniai vandens šildytuvai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Energetinė klasė:
Galimi šilumos šaltiniai
Montavimo pozicija
Montavimo tipas:
Vandens talpa (l):
A klasė

A klasė – mažiausiai energijos naudojantis prietaisas, G - daugiausiai. Energinė prietaiso klasė rodo, kiek elektros ar kitos energijos naudoja veikiantis prietaisas.

-10%
Momentinis vandens šildytuvas DRAŽICE MX
A klasė

A klasė – mažiausiai energijos naudojantis prietaisas, G - daugiausiai. Energinė prietaiso klasė rodo, kiek elektros ar kitos energijos naudoja veikiantis prietaisas.

Mažos talpos vandens šildytuvas DRAŽICE OKHE ONE 20

Tai būtų praktiškai visi vandens šildymo įrenginiai, kurie naudoja elektros energiją. Prie jų galima priskirti ir gana dideles talpas, kuriose kaupiamas šiltas vanduo. Ir gana mažus įrenginius, kurie montuojami prie maišytuvo. Priklausomai nuo to gali labai skirtis ir jų veikimas.

Kadangi didesni įrenginiai, kurie gali turėti labai įvairaus dydžio talpas, vandenį šildo nuolat. Žinoma, iki tam tikros ribos bei nustatytos temperatūros, kuri neretai būna jau iš anksto parinkta gamintojų. Naujesnius variantus galima valdyti ir patiems. Tuomet ir konkrečią temperatūrą, iki kurios vanduo bus šildomas, galima pakeisti. Taip pat galima keisti ir daugiau parametrų bei taip optimizuoti įrenginio darbą pagal asmeninius poreikius. Kas leistų ne tik pasiekti geresnį efektyvumą, bet netgi ir sutaupyti. Ypač jeigu nustatymai būtų atlikti labai tikslingai. Žinoma, temperatūrą galima reguliuoti ir daugumoje momentiniu šildymu pasižyminčių gaminių. Jie suteikia dar daugiau laisvės.

 

Kaip išsirinkti vandens šildytuvą?

 

Kažkokio vieno geriausio varianto, kuris būtų universalus ir tiktų visiems atvejams, nėra. Kadangi labai daug priklauso nuo individualių poreikių bei techninių niuansų. Žinoma, patys populiariausi yra elektriniai įrenginiai. Kadangi jie veikia pakankamai tiksliai ir nereikalauja praktiškai jokios papildomos priežiūros. Renkantis tarp jų reikėtų nuspręsti ar norite vandens talpos, kurioje jis būtų šildomas ir laikomas, ar kitos alternatyvos. Kas būtų momentinio šildymo įrenginiai. Ir kiekvienas iš šių variantų turi savų niuansų. Renkantis pirmąjį nemažai dėmesio reikėtų skirti būtent jo dydžiui, ypač jeigu namuose gyvena didelė šeima. Kuriai karšto vandens reikės pakankamai nemažai. Kadangi vėliau gali kilti problemų, kuomet įrenginys nespės jo pašildyti dėl per didelio poreikio. Aišku, to išvengti gali padėti antrasis variantas, kuris nekaupia šilto vandens ir jį pašildo tik esant tokiam poreikiui. Tačiau čia reikėtų įsivertinti ir namų elektros tinklo galimybes. Kadangi kai kuriems variantams reikia ypatingai daug energijos. Todėl gali tekti įsirengti netgi ir trifazį įvadą.

 

Elektriniai vandens šildytuvai ir jų veikimo principas

 

Nors kartais gali atrodyti, jog tai pakankamai sudėtingi įrenginiai, tačiau jų veikimo principas gana paprastas. Nepriklausomai nuo to, kuris variantas bus naudojamas, dauguma jų veiks labai panašiai. Elektros energijos pagalba yra įkaitinamas specialus elementas. O tuomet nuo jo automatiškai sušyla ir vanduo. Kai pasiekiama optimali nustatyta riba, automatiškai sumažėja ir pačio elemento kaitinimas, kad nebūtų pasiekta per didelė temperatūra. Dėl ko vanduo galėtų netgi užvirti ir būtų pavojingas naudojimui. Kadangi atsirastų rizika nusideginti juos. Todėl net priartėti prie šios ribos tvarkingi įrenginiai neturėtų. Dėl to jie yra visiškai saugūs naudojimui.


Skaitykite 22C tinklaraštyje