Židinių kapsulės


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Kuro rūšis:
Nominali galia (kW):
Šildomas plotas (m²):
Iki

Jos yra pagrindinė šio įrenginio sudedamoji dalis. Ir gali būti pačių įvairiausių tipų, priklausomai nuo kiekvieno asmeninių poreikių, norų bei interjero sprendimų. Kadangi gali būti tiek ir pastatomos, tiek ir įmontuojamas jau į esamą arba planuojamą namų erdvę.

O tai užtikrina, kad didžioji dalis įrenginio nebus matoma iš išorės bei tuo pačiu neužims daug vietos ir nesumažins kambario erdvės. Todėl matysite tik tą vietą, kur bus dedamos malkos ir vyks degimo procesas. Visa kita dalis bus paslėpta sienoje. Ten taip pat atsidurti gali ir kaminas bei kiti komponentai skirti dūmų pašalinimui. Taigi, toks sprendimas leis žiūrėti į degančias malkas bei ugnį tarsi pro langą, kuris bus namų sienoje. Priklausomai nuo norimo varianto jis gali būti ne tik sienos viduryje, bet ir kampinėje dalyje. Kadangi techninių sprendimų bei variantų šioje srityje yra labai daug.

 

Kaip priderinti židinį prie interjero

 

Kad toks įrenginys suteiks visam kambario interjerui išskirtinumo, tikriausiai, niekas nesiginčys. Tačiau kartais gali būti pakankamai sudėtinga ne tik jam parinkti konkrečią vietą patalpoje, bet ir priderinti jį prie jau esamo ar būsimo interjero. Kadangi židinių kapsulės, kurios dabar yra pats populiariausias pasirinkimas, dažniausiai parsiduoda tik kaip įrenginys. O tuomet jau jo apipavidalinimą arba įkomponavimą į turimą erdvę tenka sugalvoti patiems. Aišku, dėl techninių sprendimų galima tartis su profesionalais, kurie pagal tai parinks tinkamiausią gaminį. Tačiau pradinę viziją arba idėją jau turite sugalvoti patys. Kadangi jums teks gyventi tuose namuose ir būtent jums turėtų patikti jų interjeras. Alternatyva būtų pirkti įrenginį jau su visa apdaila. Tuomet nereikėtų galvoti apie sudėtingesnius remonto bei įrengimo darbus. Tačiau toks variantas jau turės iš anksto apspręstą dizainą. Kuris ne visuomet bus priimtiniausias variantas konkrečiai jūsų namams.

 

Kiek kainuoja židinių kapsulės?

 

Kadangi tai yra pagrindinė įrenginio dalis, tai ir kaina jos bus atitinkama. Todėl neretai gali nedaug skirtis nuo paprastos pastatomos krosnelės. Kuri neretai naudojama tam pačiam tikslui. Aišku, galutinė suma dar labai daug priklausys nuo konkretaus pasirinkimo. Kadangi didesnis variantas praktiškai visuomet kainuos brangiau, bet jam pagaminti reikia atitinkamai daugiau medžiagų bei kitų resursų. Taip pat didesnę kainą turės ir labai modernūs bei savo išvaizda išskirtiniai gaminiai. Kurie taip pat reikalauja specifinių techninių sprendimų, kad būtų sukurta unikali išvaizda. Tačiau būtent ši įrenginio dalis ir sudarys didžiausią sumą. Kadangi lyginant kitų komponentų kaina, ji bus pakankamai nedidelė. Aišku, dar galima prie bendros sumos pridėti ir apdailos darbus, kurie dažnu atveju bus taip pat reikalingi.


Skaitykite 22C tinklaraštyje


Krosnelė - greitas, paprastas ir jaukus sprendimas

Krosnelės – lengviausiai realizuojamas židinio tipas, jų įrengimas nėra kapitalinis, tereikia surasti pastatymo vietą ir turėti dūmtraukį. Jos nereikalauja papildomos apdailos, nes gaminamos išbaigtos ir yra paties įvairiausio dizaino - nuo imituojančių senovines krosneles iki itin m

Skaityti daugiau…

Židinio kapsulė - saugu, populiaru ir gražu

Židinio kapsulės yra populiarios jaunų šeimų būstuose kai svarbu vaikų saugumas ar siekiama sumažinti gaisringumo pavojų, Židinių kapsulės taip pat dažniau pasirenkiamos kuriant šiuolaikinius interjerus, bet puikiai gali pakeisti įprastą židinį tradiciniame interjere. 

Skaityti daugiau…