Biožidiniai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Kuro rūšis:
Nominali galia (kW):
Šildomas plotas (m²):
Iki

Tai alternatyvus variantas tradiciniam židiniui, kuris turės nemažai privalumų. Pirmiausia, tokio įrenginio montavimais bus gana paprastas. Ir nors jame degs tikra liepsna, tačiau galvoti apie kaminą nereikės, kadangi degimo metu neišsiskirs kenksmingi dūmai. Taip pat nereikės rūpintis ir malkomis.

Kadangi šis įrenginys naudos specialų skystą kurą, kurio tikrai nereikės didelio kiekio. Todėl ir kambaryje sandėliuoti šio produkto neteks. O tai ne tik sutaupys vietos, tačiau ir prisidės prie švaros bei estetinio vaizdo. Ir nors naudojamo kuro degimo temperatūra yra žemesnė, negu medienos ar jos produktų. Tačiau jis vis tiek išskirs pakankamai šilumos. Todėl galima bus ne tik atsipalaiduoti stebint ugnį, tačiau ir sušildyti patalpą. Kurioje naudojamas toks įrenginys.

 

Tradicinis židinys ir jo konkurentai

 

Įsivaizduoti tokį tradicinį įrenginį tikrai nebus sudėtinga, kadangi dauguma žino, kaip jis gali atrodyti. Ypač su viduje degančiomis malkomis, kurios skleidžia malonią šilumą ir tuo pačiu ramina žiūrint į liepsną. Tačiau tokius pačius pojūčius galima patirti ne tik deginant kietą kurą, kuris dažniausiai yra mediena arba jos gaminiai. Kadangi tikrą liepsną naudoja ir biožidiniai, kurie šilumai generuoti naudoja gerokai ekologiškesnį kurą. Kuris degimo metu neišskiria nei dūmų, nei nematomų kenksmingų medžiagų. Be to, nesusidaro ir pelenai. Todėl tai yra gana rimtas konkurentas tradiciniam variantui dėl savo išskirtinių savybių. Lygiai kaip ir dujinis variantas, kuris taip pat gali pasiūlyti visus židinio teikiamus privalumus, tačiau yra gerokai draugiškesnis aplinkai.

 

Biožidiniai, kodėl verta į juos atkreipti dėmesį?

 

Dažniausiai žmonės atsargiai žiūri į alternatyvas ir mieliau renkasi pažįstamus bei laiko patikrintus produktus. Būtent dėl šios priežasties neretai tarp variantų renkantis židinį gali ir neatsidurti toks įrenginys. Tačiau jo atmesti arba paprasčiausiai praleisti nereikėtų. Kadangi jis pasižymi išskirtinėmis savybėmis, kurių neturi jokie kiti analogai. Jau pats pavadinimas išduoda, kad taip aplinkai draugiškas įrenginys, kuris naudoja specialų kurą. Dažniausiai pagamintą alkoholio pagrindu. O jam degant neišsiskiria jokios kenksmingos medžiagos, kurios turėtų būti kaip įmanoma greičiau pašalinamos iš patalpos. Todėl ir kamino šiuo atveju įsirenginėti nereikės. Mažesnėse patalpose pilnai gali pakakti įprastos ventiliacinės angos. O jeigu kambario plotas didesnis, tuomet net ir to gali nereikėti. Taip pat nemažas privalumas yra tokio įrenginio mobilumas. Kadangi kai kuriais atvejais jis gali būti naudojamas nepriklausomai nuo patalpos, kadangi yra lengvai transportuojamas ir nepririštas prie vietos. Kaip kad tradicinis židinys, kurį pastumti be didesnių montavimo darbų nepavyks. Yra ir daugiau privalumų, todėl renkantis tarp variantų tikrai vertėtų įtraukti šį gaminį, galbūt jis bus tas, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.


Skaitykite 22C tinklaraštyje


Krosnelė - greitas, paprastas ir jaukus sprendimas

Krosnelės – lengviausiai realizuojamas židinio tipas, jų įrengimas nėra kapitalinis, tereikia surasti pastatymo vietą ir turėti dūmtraukį. Jos nereikalauja papildomos apdailos, nes gaminamos išbaigtos ir yra paties įvairiausio dizaino - nuo imituojančių senovines krosneles iki itin m

Skaityti daugiau…

Židinio kapsulė - saugu, populiaru ir gražu

Židinio kapsulės yra populiarios jaunų šeimų būstuose kai svarbu vaikų saugumas ar siekiama sumažinti gaisringumo pavojų, Židinių kapsulės taip pat dažniau pasirenkiamos kuriant šiuolaikinius interjerus, bet puikiai gali pakeisti įprastą židinį tradiciniame interjere. 

Skaityti daugiau…