Vandens šildytuvai šilumos siurbliams


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Energetinė klasė:
Galimi šilumos šaltiniai
Montavimo pozicija
Montavimo tipas:
Vandens talpa (l):

Tai pakankamai rinkoje naujas bei inovatyvus įrenginys, nors praktikoje jis jau sėkmingai naudojamas ne vienerius metus. Tačiau tikrai ne kiekvienas apie jį žino. O kai kurie netgi nėra visai girdėję. Bet tai turėtų būti aktualu, kadangi toks papildomas šildymo sistemos komponentas gali būti tikrai naudingas kiekvieniems namams.

Juk šaltuoju metų laiku neįmanoma apsieiti be šildymo, o karšto vandens reikia kiekvieną dieną. Taigi, neišvengiamai tenka rinktis įrenginius, kurie užtikrintų jo tiekimą. Prie to gali prisidėti ir toks gaminys, kuriame ne tik sušildomas vanduo, bet ir palaikoma jo temperatūra. Ir visa tai atliekama kitų įrenginių pagalba, kurie tiesiogiai naudojami būsto šildymui. Kas leidžia dar efektyviau juos išnaudoti, kadangi perteklinė šiluma nėra prarandama. Todėl galima džiaugtis ir mažesnėmis išlaidomis. O juk finansinis aspektas svarbus praktiškai kiekvienam.

 

Ar tai reiškia, kad įprastas boileris nėra gerai?

 

Tai gana natūralus klausimas, kuris kyla visuomet, kai atsiranda kažkoks modernesnis gaminys. Tačiau šiuo atveju taip drastiškai teigti tikrai nebūtų galima. Kadangi tiek vandens šildytuvai šilumos siurbliams, tiek ir įprasti boileriai gali sėkmingai atlikti savo funkciją. Tiesa, jų veikimo principas skirsis. Tačiau tiek vienas, tiek ir kitas įrenginys taip pat gali būt pakankamai skirtingas priklausomai nuo konkretaus modelio pasirinkimo. Taip pat labai svarbu ir asmeniniai karšto vandens poreikiai bei jo sunaudojimo tendencijos ir esamas įrenginys. Jeigu jis tarnauja jau ne vienerius metus, tuomet galima ne tik pasidžiaugti ilgaamžiškumu, bet ir pagalvoti apie galbūt modernesnį variantą. Tačiau, jeigu jau turite pakankamai naują įrenginį, tuomet skubėti jį keisti tikrai nėra būtina. Nebent iškilų kažkokių problemų arba jis nepatenkintų asmeninių poreikių. Taigi, kiekvienas modernus bei kokybiškas produktas bus geras pasirinkimas.

 

Kiek kainuoja tokie įrenginiai?

 

Prieš apsisprendžiant patobulinti šildymo sistemą ir įsigyti modernesnį įrenginį atsakymas į tokį klausimą gali būti labai svarbus. Kadangi būtent finansinis aspektas neretai ir yra pagrindinis, kuris nulemia galutinį sprendimą. Tačiau vandens šildytuvai šilumos siurbliams tikrai nepareikalaus milžiniškų investicijų, nepaisant šių įrenginių privalumų. Kadangi juos galima įsigyti neišleidžiant netgi tūkstančio Eurų. Kas tikrai nėra didelė sumą. Ypač įvertinus tai, jog šie įrenginiai leis sutaupyti ir sistemoje sukuriamą šilumą panaudoti efektyviau. Todėl galima sakyti, kad jie yra savotiška investicija, kuri bėgant laikui tikrai atsipirks. Aišku, galutinė suma gali kažkiek skirtis priklausomai nuo konkretaus pasirinkimo. Kadangi skiriasi tiek šių įrenginių talpa, tiek ir veikimo principas. Taip pat nereikėtų pamiršti ir įvairių papildomų komponentų, kurie gali būti reikalingi norint juos pajungti prie esamos šildymo sistemos ir sėkmingai naudoti.


Skaitykite 22C tinklaraštyje