Elektriniai šildytuvai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Nominali galia (kW):
Paskirtis:

Tai vieni iš populiariausių įrenginių, kurie naudojami kaip papildomas arba alternatyvus šilumos šaltinis. Kadangi tokie gaminiai nereikalauja kažkokio specifinio kuro ar priežiūros. O veikimui tereikia elektros energijos. Ir gana greitai pasiekiama norima temperatūra bei šiluma.

Tas ypač pastebima mažesnėse patalpose. Todėl jose jie dažniausiai ir būna naudojami. Kadangi viso būsto arba didžiulio ploto nedidelis gaminys paprasčiausiai nepajėgs apšildyti. O jeigu ir įmanoma būtų tą padaryti, tuomet reiktų pakankamai nemažai laiko. Todėl tokiems variantams yra atitinkami sprendimai, kurie gali pasiūlyti gerokai didesnį šilumos kiekį su mažesnėmis energijos sąnaudomis. Kadangi elektra nėra klasifikuojama kaip vienas iš pigesnių resursų šildymui. Nebent bus naudojami alternatyvūs jos gaminimo šaltiniai, kurie automatiškai suteiks individualią kainą.

 

Geriausias papildomas šilumos šaltinis

 

Jeigu prireikė papildomo šaltinio, nors būstas jau ir taip yra šildomas, tuomet reikėtų pasidomėti, kodėl nepakanka pagrindinio įrenginio. Galbūt yra kažkokių nesandarumų namuose arba pats įrenginys savo funkcijos neatlieka taip, kaip turėtų. O jeigu būstas naujas, tuomet gal šildymo sistema įrengta ir pasirinkta buvo netinkamai. Kadangi praktiškai pagrindinio šaltinio turėtų pakakti, ypač ne pačioms didžiausioms patalpoms. Ir problemą spręsti reikėtų pradėti būtent nuo jos radimo. Tačiau jeigu šildymo sezonas dar neprasidėjo, tuomet visai natūralu, kad gali prireikti ir papildomo šilumos šaltinio. Populiariausi būtų elektriniai šildytuvai, kurie yra pakankamai nebrangūs, tačiau gali sušildyti kambarį arba netgi visą nedidelį butą. Be to, ir jų naudojimas yra labai paprastas, tereikia įjungti į elektros lizdą ir nusistatyti norimą veikimo intensyvumą. Priklausomai nuo įrenginio jis gali būti skirstomas pagal temperatūrą arba galią. Ir toks laikinas sprendimas tikrai užtikrins norimą šilumos kiekį.

 

Kiek kainuoja elektriniai šildytuvai?

 

Šių prietaisų kainos labai įvairios, tačiau dažniausiai neteks daug išleisti, jog galėtumėte džiaugtis šiluma. Kadangi vieni iš paprasčiausių variantų kainuoja vos keliolika Eurų. Ir juos galima įsigyti ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir daugumoje didesnių prekybos centrų. Žinoma, veikimo principas tokių gaminių bus pakankamai primityvus, tačiau savo funkciją jie tikrai atliks. Ir kambariui ar nedidelei patalpai sušildyti jų pilnai pakaks. Aišku, jie gal bus kažkiek triukšmingesni, lyginant su brangesniais analogais. Tačiau pagrindinis kriterijus, kam reikėtų skirti dėmesį renkantis, būtų jų kokybė bei patikimumas. Kadangi nesinorėtų, jog gana greitai toks įrenginys nustotų veikti, Net jeigu ir nebuvo už jį sumokėta didelė suma pinigų. Aišku, jeigu norite sutaupyti ne tik perkant, bet ir jį naudojant, tuomet vertėtų atkreipti dėmesį į galingumą bei elektros sąnaudas. Kadangi ir pagal šį aspektą gali būti gana įvairių variantų


Skaitykite 22C tinklaraštyje