Šildytuvai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Nominali galia (kW):
Paskirtis:

Dėl jų atliekamos funkcijos, tikriausiai, klausimų nekiltų niekam. Tačiau tik labai nedaugelis žino, kokių įvairių įrenginių yra šioje rinkoje. Kadangi visiems įprasti yra tik keli dažniausiai naudojami gaminiai. O su alternatyvomis tenka susidurti pakankamai retai.

Taip yra dar ir todėl, jog neretai pakanka namuose įrengtos šildymo sistemos. Kuri užtikrina bei palaiko reikiamą temperatūrą šaltuoju metų laiku. Tačiau yra pastatų, kur dėl vienų ar kitų priežasčių pagrindinė sistema nefunkcionuoja pakankamai gerai. Arba jos sugeneruota šiluma dėl nesandarumo greitai prarandama. Tuomet greita ir efektyvi priemonė kovojant su šalčiu gali tapti tokie įrenginiai. Kurie gali labai greitai generuoti šilumą. Ir jos dažniausiai pilnai pakaks tiek kambariui, tiek ir nedidelei erdvei. Nors kartais jie naudojami ir visai nemažų patalpų šildymui.

 

Namuose šalta, ką daryti?

 

Žinoma, paprasčiausiai šią problemą išspręstų tam skirti įrenginiai. Tai būtų patys įvairiausi šildytuvai, kurie gana greitai sugeneruoti šilumą iki norimo jos kiekio. Tačiau tai tik laikinas sprendimas, ypač jeigu tikroji problema nebus pašalinta. Tad reikėtų pradėti nuo jos paieškos. Galbūt yra kažkokių nesandarumų, pro kuriuos išeina šiluma. Tokiu atveju galima juos sutvarkyti ir taip išvengti papildomų rūpesčių. Dėl tos pačios priežasties paskutiniu metu ypač aktyviai vykdoma daugiabučių renovacija. Kadangi jie nepasižymi dideliu sandarumu ir būtent dėl to prarandama nemažai šilumos. O jos nuostolį tenka kompensuoti didinant šildymą, kas tiesiogiai turi įtakos ir jo kainai. Tačiau kartais gali būti, kad namuose vėsu dėl to, kad dar nėra prasidėjęs šildymo sezonas. Tokiu atveju papildomas įrenginys būtų bene geriausias variantas ir vienintelė išeitis.

 

Kaip veikia automobiliniai šildytuvai?

 

Aiškinantis veikimo principą pirmiausiai reikėtų atskirti du įrenginius. Vienas iš jų būtų jau gamykliškai automobilyje sumontuotas ir skirtas šiai funkcijai atlikti. O tuo tarpu kitas būtų kaip papildomas, kuris gali būti įsigytas ir naudojamas kaip atskiras daiktas. Todėl neretai jis gali tarnauti ir kaip papildoma šilumos generavimo priemonė. Kuri energijos gauna iš automobilio elektros. Tad dėl tam pritaikyto specialaus antgalio ir atitinkamos įtampos šis įrenginys nelabai tiks naudoti patalpų šildymui. Kadangi ir jo galingumas bei funkcionalumus yra parinktas išskirtinai transporto priemonei. O veikia jis gana paprastai, dėka elektros kaista šildymo elementas, kuris ir išspinduliuoja papildomą šilumą. Kartais jis gali turėti ir vėjelio funkcija, kuri procesą dar labiau paefektyvina. Bet gali dar kilti natūralus klausimas, kam reikia tokio papildomo įrenginio, jeigu automobilyje yra originalus jo analogas. Tačiau kartais jis gali neatlikti savo funkcijos pakankamai gerai arba paprasčiausiai naudoti per daug energijos, kuomet reikia šilumos ne kelionės metu.


Skaitykite 22C tinklaraštyje