Hidrauliniai indai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Hidraulinis indas yra daugiafunkcinis įrenginys, kuris naudojamas šilumos šaltinio (pvz., katilo) ir šildymo kontūro hidrauliniam atskyrimui pagal EN 12828 standartą. Šis hidraulinis indas atlieka svarbų vaidmenį, užtikrindamas šilumos šaltinio ir šildymo sistemos kontūrų atskyrimą. Tai suteikia tinkamas sąlygas cirkuliaciniams siurbliams automatiškai valdyti srautą.

 

Hidraulinis indas taip pat užtikrina šilumos šaltinio ir šildymo sistemos sklandų darbą net tuomet, kai dalis šilumos vartotojų yra išjungti, ir tai padidina cirkuliacinių siurblių tarnavimo laiką. Šio įrenginio konstrukcija ir savybės leidžia jam atlikti nuorinimo funkciją ir padeda išskirti įvairius teršalus iš šildymo sistemos, kurie gali būti pašalinami per išleidimo ventilį. Be to, hidraulinis indas gali pakelti grįžtamo vandens temperatūrą, kuri grįžta į šilumos šaltinį, pagerinant jo efektyvumą.

 

Šis paprastas įrenginys yra labai naudingas, kai reikia subalansuoti parametrus įrenginyje su keliais šildymo kontūrais arba skirtingais šilumos šaltiniais. Tai lengva įdiegti ir naudoti.

 

Hidraulinį indą galima pritaikyti praktiškai bet kurioje šildymo sistemoje, tačiau ypač rekomenduojama jį naudoti ten, kur veikia kelios šildymo sistemos kontūrai su skirtingais reikalavimais ir kiekviename kontūre yra atskiras siurblys. Tai ypač svarbu šiuolaikiniuose įrenginiuose, kurie naudoja įvairius šilumos šaltinius, tokius kaip automatiniai granulių katilai, dujų katilai ir šilumos siurbliai, ir kuriuose kiekviena sistema gali veikti savarankiškai, neįsikišdama į kitas.