Ketinės krosnelės


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Kuro rūšis:
Medžiaga:
Nominali galia (kW):
Šilumokaitis:
-27%
Ketinė krosnelė INVICTA MESNIL
-27%
Ketinė krosnelė INVICTA OVE

Ketinė krosnelė INVICTA OVE

2 073,20 € 2 840,00 €
-39%
Ketinė krosnelė INVICTA KAZAN GA

Ketinė krosnelė INVICTA KAZAN GA

1 207,80 € 1 980,00 €
-20%
Ketinė krosnelė INVICTA ARGOS

Ketinė krosnelė INVICTA ARGOS

2 159,99 € 2 699,99 €
-20%
Ketinė krosnelė INVICTA AARON

Ketinė krosnelė INVICTA AARON

1 880,00 € 2 350,00 €

Ši medžiaga šildymo įrenginių gamybai naudojama jau labai ilgą. O jos patikimumą gali įrodyti ir tai, kad turime kelis dešimtmečius tarnaujančius įrenginius. Kurie pastoviai naudojami sėkmingai atlieka savo funkciją ir toliau. Todėl ir toks įrenginys bus ilgaamžis.

Kas daugumai turėtų būti vienas iš svarbesnių aspektų renkantis. Juk nesinorėtų, jog jau po kelių metų jis nustotų veikti arba tektų rūpintis remonto darbais. Kadangi ir investicija yra pakankamai nemaža. Nors kaina tokio įrenginio nėra pati didžiausia, ypač ją lyginant su kitomis šildymo sistemomis. Tačiau skirtumą lemia jau individualios technologijos, kurios kartais būna tikrai sudėtingos. O šiuo atveju principas yra vienas iš pačių paprasčiausių. Bet kartu tai prisideda prie daikto patikimumo. Kadangi ten nelabai yra kam sugesti arba nustoti funkcionuoti. Ypač jeigu jis tinkamai prižiūrimas ir naudojamas.

 

Kuo ypatingi seni šildymo įrenginiai

 

Vertinant kai kuriuos gaminius neretai pagyrų su laukia ne patys moderniausi, o būtent seniausieji. Kurie net po ilgo laiko atlieka savo funkcija ir pasižymi ilgaamžiškumu. Nors ir jų veikimo principas būna pakankamai primityvus, tačiau gamybos kokybė nepriekaištinga. Tokiu pavyzdžiu galėtų būti ir ketinės krosnelės, kuris kai kur yra naudojamas ne vieną dešimtį metų. Žinoma, toks įrenginys yra gaminamas ir šiomis dienomis. Jo patikimumas taip pat nėra prastas, kadangi principas išliko iš esmės nepakitęs. O tai reiškia, kad nėra labai sudėtingų komponentų, kurie galėtų lemti dažnus gedimus. Tas būdinga modernesniems įrenginiams, kurie pasižymi gerokai sudėtingesne technine konstrukcija ir savo technologija. Žinoma, jie turi savų privalumų ir neretai gali pasiekti itin gerų rezultatų efektyviai šildant būstą. Tačiau ir panaudojimas jų yra atitinkamas, kuomet namas nuolat gyvenamas ir jo plotas yra pakankamai didelis. O ieškant paprastesnio varianto nedidelėms patalpoms galima rinktis ir ne patį naujausią variantą, kuris tikrai neturėtų nuvilti.

 

Ketinės krosnelės ir jų atsparumas

 

Ši medžiaga naudojama jau daugybę metų ir ne vien tik šildymo įrenginiuose. Tačiau būtent juose ji išliko populiari ir šiomis dienomis. Kai tuo tarpu kitose srityse ją pakeitė šių laikų alternatyvos. O tai tik parodo, kad patikimumas bei atsparumas jos yra tikrai geras. Ir tokiomis savybės gali pasigirti nedaug kitų medžiagų. Vienas iš privalumų yra atsparumas drėgmei, kuri yra žalinga daugumai paprastų metalų, kadangi sukelia jų koroziją. Todėl net ir nenaudojamas toks įrenginys gali išlikti nepakitęs gana ilgą laiką. Žinoma, dėl ketaus kietuma atsiranda įtrūkimų rizika, kurie gali atsirasti dėl nepastovios temperatūros ir nuolatinio jos svyravimo. Tačiau jie tikrai nėra dažni, o laiku pastebėti nesunkiai pataisomi. Ir tuomet įrenginys gali tarnauti dar ilgą laiką.


Skaitykite 22C tinklaraštyje


Krosnelė - greitas, paprastas ir jaukus sprendimas

Krosnelės – lengviausiai realizuojamas židinio tipas, jų įrengimas nėra kapitalinis, tereikia surasti pastatymo vietą ir turėti dūmtraukį. Jos nereikalauja papildomos apdailos, nes gaminamos išbaigtos ir yra paties įvairiausio dizaino - nuo imituojančių senovines krosneles iki itin m

Skaityti daugiau…