Katilų degikliai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Kuro bunkerio talpa (l):
Nominali galia (kW):
Šildomas plotas (m²):
Iki

Atlieka vieną iš pagrindinių funkcijų bet kokio tipo katiluose. Kadangi jie užtikriną pastovų kuro degimą, kas yra būtina, norint išgauti šilumą. Jų gali būti gana įvairių, nors funkciją atliks visi tą pačią, tačiau kai kurie gali pasižymi itin aukštu efektyvumu.

Kas būdinga patiems moderniausiems įrenginiams. Kadangi jie nuolat tobulinami siekiant prarasti kuo mažiau šilumos ir ją išnaudoti kuo efektyviau. O tam pasiekti svarbios praktiškai visos įrenginio dalys bei komponentai. Kurie veikdami drauge gali užtikrinti norimą rezultatą. Neretai žmonės perka jau visą katilą ir konkrečių jo dalių pasirinkti negali. Tačiau prieš užsisakant tokį įrenginį galima tartis su gamintoju ar pardavėju dėl konkrečių jo parametrų. Ir atsižvelgiant į jūsų poreikius bus sukurtas atitinkamas gaminys.

 

Svarbiausi katilo komponentai

 

Nesvarbių nėra, kadangi praktiškai visi jie atlieka savo funkciją, be kurios įrenginys veikti negalėtų. Tačiau išskirti kaip pagrindiniai galėtų būti katilų degikliai. Kadangi būtent jie atsakingi už kuro deginimą, kurio metu ir išsiskiria šiluma. Būtent dėl šios priežasties neretai šiam komponentui skiriama pakankamai daug dėmesio. Ir jeigu kitų dalių pasirinkti neretai negalima, tai ši būtų išimtis. Kadangi neretai patys gamintojai siūlo klientams pasirinkti iš kelių variantų, kurie atitinkamai turi savo privalumus. Aišku, tikrai ne visuomet reikės galingiausiojo gaminio, kadangi kai kuriais atvejais pakaks ir vidutinio galingumo turimų resursų. Taip pat svarbios ir medžiagos, iš kurios pagamintas pats katilas. Kadangi priklausomai nuo to gali skirtis jo tarnavimo laikas bei kiti veikimo niuansai. Nuo kuro talpos dydžio priklauso tai, kaip dažnai reikės ją papildyti, todėl tai irgi ne ką mažiau svarbi dalis. Nors degimo procese tiesiogiai ir nedalyvauja.

 

Katilų degikliai, nuo ko priklauso jų kaina?

 

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog šioje vietoje yra galimybė nemažai sutaupyti. Kadangi skirtingi gaminiai savo kaina skiriasi gana nemažai. Ir visi jie atlieka tą pačią funkciją. Tačiau toks skirtumas tikrai nėra atsitiktinis ir tam yra gana rimta priežastis. Aišku, pirmiausiai galima būtų išskirti patikimumą, kuris neretai yra siejamas su kaina renkantis bet kokį produktą. Tačiau šiuo atveju skirsis ne tik tokio įrenginio tarnavimo laikas, bet ir efektyvumas. Aišku, atitinkamai gali skirtis ir jų galia, bet ji neretai yra parenkama atsižvelgiant į šildymo poreikius. Todėl šioje vietoje pasirinkti kardinaliai kitokį variantą gali ir nepavykti. Tačiau visuomet galėsite rinktis tarp maksimaliai efektyvaus ir veikiančio su tam tikrais nuostoliais. Kas tikrai turės nemažai įtakos šildymui ir jo kainai. Nors sutaupyti galite ant įrenginio, tačiau vėliau, tikėtina, išlaidos bus dar didesnės. Ypač ilgalaikėje perspektyvoje.


Skaitykite 22C tinklaraštyje