Kieto kuro katilai-viryklės


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

  Tai dvi skirtingos funkcijos ir du įrenginiai viename. Bei tuo pačiu galimybė panaudoti katilo šilumą maisto ruošai. Arba gamintis maistą ir tuo pačiu pasišildyti. Nuolat gyvename būste toks variantas gal ir nebus praktiškiausias, nepaisant savo privalumų. Tačiau jis bus nepakeičiamas sodo namelyje arba sodyboje.

  Skaityti daugiau

  Skaitykite 22C tinklaraštyje


  Kaip išsirinkti gerą kieto kuro katilą?

  Geras kieto kuro katilas pirmiausia turėtų būti ne žemesnės kaip 5-os klasės, nes tik tokios klasės katilams gali būti skiriama europinė parama. Nepaisant to, ar jūs teiksite paraišką paramai gauti ar ne, vis vien apsimoka pirkti tik 5-os klasės katilą.

  Skaityti daugiau…

  Kieto kuro katilų tipai

  Pagal kuro rūšį kieto kuro katilai skirstomi į mediena (malkomis, medienos ir durpių briketais) kūrenamus katilus ir  kūrenamus akmens anglimi. Gali būti kombinuoti kieto kuro katilai, kurie skirti kūrenti ir malkomis, ir anglimis bei kitu kietuoju kuru.

  Skaityti daugiau…

  Kieto kuro katilų klasė ir parama katilams

  Pagal efektyvumą arba atiduodamą šilumos kiekį visi kieto kuro katilai nuo 2015 metų grupuojami į klases, kurios žymimos raidėmis  nuo A++ iki G, atitinkamai skiriasi jų energijos vartojimo efektyvumo indeksas (EEI): A++ klasės - ≥ 150, G klasės - < 30.

  Skaityti daugiau…

  Kokių yra kieto kuro katilų ir pagal ką rinktis?

  Kieto kuro katilų įvairovė didelė, prieš įsigyjant katilą, reiktų apsispręsti, iš kokios kieto kuro katilų grupės rinksitės. Pagrindiniai apsisprendimo rodikliai: kuro rūšis, šildomas plotas ir katilo konstrukcija, nuo kurios priklauso katilo valdymo automatikos lygis.

  Skaityti daugiau…