Kombinuoti vandens šildytuvai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas: GALMET
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Energetinė klasė:
Galimi šilumos šaltiniai
Montavimo pozicija
Montavimo tipas:
Vandens talpa (l):
A klasė

A klasė – mažiausiai energijos naudojantis prietaisas, G - daugiausiai. Energinė prietaiso klasė rodo, kiek elektros ar kitos energijos naudoja veikiantis prietaisas.

-10%
Kombinuotas vandens šildytuvas GALMET SGW(S) Rondo

Tai vandens šildymo įrenginiai, kurie savo funkciją atlieką dviem skirtingais būdais. Dažniausiai vienas iš jų yra pakankamai tradicinis, kuomet šiluma generuojama elektros pagalba. O kitu atveju ji gaunama iš pagrindinio namų šildymo įrenginio, kuris naudojamas šaltuoju metų laiku.

O tai reiškia, kad tuomet galime ne tik išnaudoti jo generuojamą šilumą, tačiau tokiu būdu ir sutaupyti. Kadangi būsto šildymą užtikrinantys įrenginiai pasižymi gerokai pigesnėmis eksploatacijos sąnaudomis. Taip yra ir dėl jų naudojamo energijos šaltinio šilumos gamyboje. Vienas iš populiariausiųjų yra kietas kuras, kuris lyginant su elektra pasižymi labai maža kaina. Žinoma, tą iš esmės galima pakeisti turint nuosavą elektrinę ir gaminantis energiją alternatyviais būdais. Tačiau tai nemaža investicija, kurią sau leidžia tikrai ne kiekvienas.

 

Kaip galima sutaupyti šildant vandenį

 

Natūralu, kad karšto vandens atsisakyti negalima ir net nevertėtų svarstyti apie tokį variantą. Kadangi ir jo kaina nėra jau tokia didelė. Tačiau būdų kaip sutaupyti tikrai yra. Ir jais pasinaudoti gali būti pravartu ne vienam. Tas ypač aktualu bus gyvenantiems individualiuose namuose, kur patys turi rūpintis šiltu vandeniu. Jeigu nėra galimybės prisijungti prie centralizuoto karšto vandens tiekimo. Tuomet galima rinktis vieną iš modernių įrenginių, kurie veikia naudodami gana taupias technologijas bei išnaudodami alternatyvius šilumos šaltinius. Vieni iš tokių būtų kombinuoti variantai, kurie turi tiek įprastą veikimo principą, tiek ir alternatyvų. Būtent pastarasis leidžia sumažinti vandens šildymo išlaidas. Kadangi jis sušildomas nuo namuose veikiančio katilo, kuris naudojamas šaltuoju metų laiku. Kuomet reikia palaikyti pastovią temperatūrą, dėl ko nuolatos yra generuojama šiluma. Todėl ji gali būti perduodama ir panaudojama ne tik namų, bet ir vandens šildymui. Kadangi šio įrenginio energijos sąnaudos yra pigesnės. Ir ne todėl, kad jam reikia mažiau energijos, bet dėl naudojamo kitokio jos šaltinio.

 

Kaip veikia kombinuoti šildymo įrenginiai?

 

Tai iš esmės yra dviejų skirtingų veikimo principų panaudojimas viename įrenginyje. Jie gali veikti ir abu vienu metu, ir tik kažkuris vienas, priklausomai nuo konkrečios situacijos. Dažniausiai jie būna prijungti prie būstą šildančių katilų, kurie veikdami generuoja pakankamai šilumos. Todėl jos užtenka ne tik pagrindiniai funkcijai atlikti, bet ir papildomai pašildyti vandenį. Todėl į jo talpyklą arba dar kitaip vadinamą boilerį yra atvedami vamzdžiai, kuriais praeidamas karštas šildymo sistemos vanduo sušildo ir skirtą buitiniam vartojimui. O jeigu temperatūros nepakanka, tuomet papildomai ji padidinama elektros energijos pagalba. Kas yra pagrindinis tokio šildymo įrenginio energijos šaltinis. Todėl vien jo pagalba yra šildomas vanduo šiltuoju metų laiku. Kuomet būsto šildymu jau rūpintis nereikia.


Skaitykite 22C tinklaraštyje