Rotaciniai rekuperatoriai


Filtruoti
Rūšiuoti pagal:

Filtruoti
Gamintojas: SYSTEMAIR
Gamintojas
Kaina
Iki
Gamintojo šalis
Energetinė klasė:
Montavimo tipas:
Oro srautas (m³/val):
Šilumokaičio tipas:
A klasė

A klasė – mažiausiai energijos naudojantis prietaisas, G - daugiausiai. Energinė prietaiso klasė rodo, kiek elektros ar kitos energijos naudoja veikiantis prietaisas.

-24%
Rekuperatorius SYSTEMAIR SAVE VTR B
A klasė

A klasė – mažiausiai energijos naudojantis prietaisas, G - daugiausiai. Energinė prietaiso klasė rodo, kiek elektros ar kitos energijos naudoja veikiantis prietaisas.

-24%
Rekuperatorius SYSTEMAIR SAVE VSR

Dėl savo unikalaus veikimo principo toks rekuperatorius gali būti naudojamas nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros. Kadangi nėra jokios užšalimo rizikos. Be to, jis gali labai efektyviai perduoti šilumą iš išeinančio vidaus oro į tą, kuris atkeliauja iš lauko ir yra natūraliai vėsesnis.

O toks veikimo principas gali gana ženkliai sumažinti vėdinimo išlaidas lyginant su kitomis alternatyvomis. Kuriose prieš patekdamas į kambarius lauko oras dar yra pašildomas iki reikiamos temperatūros. Ir tokio proceso metu sunaudojama pakankamai nemažai elektros energijos. Šiuo atveju net iki 85 procentų šilumos yra perduodama iš vidaus oro, todėl šildyti reikia labai nedaug. Todėl ir sąnaudos tam yra ypatingai mažos ir netgi nejaučiamos. Tai gana unikali technologija, kuri rinkoje atsirado pakankamai neseniai. Tačiau dėl savo akivaizdaus pranašumo šiomis dienomis yra viena iš populiariausių bei naudojamų labai plačiai.

 

Inovatyviausios vėdinimo sistemos

 

Šiomis dienomis daugybėje sričių turime pakankamai modernių sprendimų, apie kuriuos anksčiau niekas net nebūtų pagalvojęs. Ne išimtis yra ir toks gana paprastas ir primityvus dalykas kaip vėdinimas. Tačiau net ir jis dabar yra pilnai automatizuotas ir atliekamas itin tiksliai. O tą geriausiai gali užtikrinti rotaciniai rekuperatoriai, kurie ne tik vėdiną patalpas bei namus, tačiau tą daro su minimaliomis energijos sąnaudomis. Tuo pačiu metu namuose nėra prarandama šiluma. Kas būtų neišvengiama dėl būsto nesandarumo arba vėdinantis paprasčiausiai atidarant langą. Aišku, toks variantas yra įmanoma ir jis pakankamai efektyvus. Tačiau tuomet neišvengiami temperatūrų pokyčiai ir šilumos nuostoliai. Kuriuos turi kompensuoti šildymo įrenginiai. Todėl šis sprendimas nebūtų pats ekonomiškiausias, bent jau šaltuoju metų laiku. Kuomet temperatūrų skirtumas tarp namo vidaus ir išorės yra pakankamai nemažas. Būtent todėl daugumoje naujų namų rasime modernias sistemas.

 

Kaip veikia rotaciniai rekuperatoriai?

 

Nors apibendrintas jų veikimo principas yra gana paprastas. Tačiau jame dalyvauja gana sudėtingos technologijos bei įrenginiai. Kurie yra tokio gaminio viduje. Pagrindinis ir pats svarbiausias elementas yra rotacinis šilumokaitis, kuris užtikrina šilumos mainus tarp vidaus bei lauko oro. Jis nuolat sukasi, kas gali apsaugoti įrenginį ir visą sistemą nuo užšalimo ypač šaltomis dienomis. Be to, sistemoje yra sumontuotas ir papildomas šildymo elementas, kuris pabaigia oro šildymą ir padeda pasiekti reikiamą temperatūrą. Tačiau jis atlieka tik labai nedidelę darbo dalį, todėl ir sąnaudos bus pakankamai mažos. Žinoma, visas procesas yra kontroliuojamas automatiškai, todėl įrenginyje bus gausu sudėtingų sistemų. Kurios užtikrina, kad darbas vyktų sklandžiai ir itin tiksliai. Aišku, dėka papildomų įrenginių galima keisti tam tikrus parametrus ir taip reguliuoti visos sistemos veiklą. Nors dažniausiai koreguojamas aspektas yra tik temperatūra.


Skaitykite 22C tinklaraštyje