Elektriniai katilai vis labiau populiarėja

2021/07/19 paskelbė 22C

Elektriniai katilai vis labiau populiarėja

Elektra šildomi vandens katilai iki šiol nebuvo populiarūs, tačiau dabar, kai vis daugiau įmonių ir gyventojų įsirengia saulės jėgaines ir galimas elektros energijos „pasaugojimas“, gali būti, kad šie katilai išpopuliarės. Jiems nereikalinga priežiūra, valdymas automatinis, galimas nuotolinis valdymas, elektros kainą mažina dviejų tarifų skaitikliai. Labai patogu ir tai, kad jau galima pasirinkti elektros tiekėją, siūlantį mažiausią elektros kainą.

Elektrinių katilų tipai

Elektrą naudojantys vandens katilai gali būti dviejų tipų: 

☑️ kai vanduo šildomas tenais ir 
☑️ elektrodiniai katilai. 

Elektrodiniai katilai

Pastaruoju atveju šildymo sistemoje turi cirkuliuoti ne vanduo, o elektrolitas – druskų prisotintas tirpalas. Elektrodiniame katile šilumos perdavimas vyksta jonizacijos kameroje elektrolito jonizacijos metu, kai teigiamo ir neigiamo krūvio jonai juda atitinkamai prie neigiamo ir teigiamo elektrodų ir išskiria šilumos energiją.

Elektriniai katilai su tenu

Elektriniai katilai, kuriuose naudojams šildymo tenas (elektrinis kaitinimo elementas), veikia paprasčiau, tačiau dėl vandens kalkėtumo tenai ilgainiui pasidengia apnašų sluoksniu, katilo efektyvumas ženkliai mažėja. 
Tačiau tokie katilai naudingi kaip papildomas šilumos šaltinis, jų galingumo diapazonas labai didelis, jie pritaikomi tiek radiatorinei, tiek grindinio šildymo sistemoms, turi automatinę valdymo sistemą, prie jų, naudojant papildomą įrangą ir priedus, galima jungti tūrinį vandens šildytuvą.

 

22C padės Jums:

  • nemokamai konsultuojame;
  • padedame išsirinkti būtent JUMS tinkamiausią prekę;
  • tinkamai sukomplektuojame prekes;
  • rekomenduojame JUMS geriausią montuotoją;
  • nemokamai padedame užpildyti paraišką APVA.

22C NEMOKAMA KONSULTACIJA +370 644 66222

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su kitais: